Czyszczenie matrycy

Przychodzi taki czas,że na naszych pięknych i niepowtarzalnych zdjęciach zaczynamy dostrzegać pewne ciemne plamki lub inne dziwne kształty. Zazwyczaj widać je na białym tle lub na niebie. Na kolejnych zdjęciach widać je w tym samym miejscu. Są to paprochy lub kurz na matrycy.

Żeby usunąć je,należy przeprowadzić czynność czyszczenia matrycy. Niektóre aparaty sa wyposażone w funkcję czyszczenia matrycy, ale jak to bywa w życiu jest to kolejny bajer w aparacie 😉 Wzbudza się na chwilę matryca i przesuwa paprochy w inne miejsce,ale nie usuwa ich z komory.

Można we własnym zakresie wyczyścić taka matrycę.W pocie czoła,w nerwach z niepewna ręka i odpowiednia technika,ale czy efekt będzie zadawalający? 😉 My znamy odpowiedz na to pytanie.

Dlatego zapraszamy do naszego serwisu, gdzie profesjonalnie i dokładnie wyczyścimy Państwa sprzęt.W przystępnej cenie i zazwyczaj do 30min. od ręki.Bez wcześniejszego umawiania się.

W cenie usługi czyścimy komorę lustra i samo lustro.Jeśli aparat takie posiada. Czyścimy również matryce w aparatach kompaktowych, ale jest to usługa na umówiony termin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.