matryca

Czyszczenie matrycy

Przychodzi taki czas,że na naszych pięknych i niepowtarzalnych zdjęciach zaczynamy dostrzegać pewne ciemne plamki lub inne dziwne kształty. Zazwyczaj widać je na białym tle lub na niebie. Na kolejnych zdjęciach widać je w tym samym miejscu. Są to paprochy lub kurz na matrycy.

Żeby usunąć je, należy przeprowadzić czynność czyszczenia matrycy. Niektóre aparaty są wyposażone w funkcję czyszczenia matrycy, ale jak to bywa w życiu jest to kolejny bajer w aparacie 😉 Wzbudza się na chwilę matryca i przesuwa paprochy w inne miejsce, ale nie usuwa ich z komory.

Można we własnym zakresie wyczyścić taką matrycę. W pocie czoła, w nerwach z niepewną ręka i odpowiednią techniką, ale czy efekt będzie zadawalający? 😉 My znamy odpowiedź na to pytanie.

Dlatego zapraszamy do naszego serwisu, gdzie profesjonalnie i dokładnie wyczyścimy Państwa sprzęt. W przystępnej cenie i zazwyczaj do 30 min. od ręki. Bez wcześniejszego umawiania się.

W cenie usługi czyścimy komorę lustra i samo lustro. Jeśli aparat takie posiada. Czyścimy również matrycę w aparatach kompaktowych, ale jest to usługa na umówiony termin.