Serwis sprzętu fotograficznego analogowego i cyfrowego

  • ul. Czerniakowska 71/110
    00-718 Warszawa
  • Godziny otwarcia
    Pon - Pt: 11.00 do 18.00
  • E-mail
    kontakt@naprawafoto.pl
Sprzęt fotograficzny

11 Mar

Serwis fotograficzny

Od ponad 25 lat jestem stałym klientem serwisu Panów Bykowskich. Dla mnie jest to najlepszy serwis w Warszawie, a może i w Polsce… Fachowy, kompetentny, rozsądny cenowo , terminowy oraz, co dzisiaj nie zawsze się zdarza – absolutnie uczciwy. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że spora część klientów tego Serwisu to profesjonaliści z całej Polski (też

Sprzęt fotograficzny

18 Lut

Czyszczenie matryc

Bardzo fachowa obsługa, serwisowanie w bardzo dobrym czasie, ceny niższe niż w serwisie autoryzowanym. Czyszczenie matryc na poczekaniu.

Sprzęt fotograficzny

18 Wrz

Serwis

Zawsze i wszędzie polecam i będę polecać. Od lat do Panów Bykowskich noszę sprzęt. Czyszczenie matrycy na poczekaniu i dużo taniej niż w serwisie, bywało, że za naprawę dużo taniej niż gdzie indziej. Zawsze porządnie i uczciwie, zawsze kulturalnie. Dziękuję!

Sprzęt fotograficzny

18 Kwi

Naprawa

Od wielu lat korzystam z umiejętności i doświadczenia Pana Witolda Bykowskiego w naprawie i serwisowaniu mojego sprzętu fotograficznego. Wielokrotnie udowadniał, że jest Mistrzem (sic! ) w swoim fachu . Nigdy nie zawiódł – rzetelna i kulturalna obsługa, wysoka jakość serwisu czyli…pewne zaplecze pracy fotografa. Polecam i rekomenduję z czystym przekonaniem. To jest Firma !

Sprzęt fotograficzny

18 Lut

Serwis aparatów

Na p. Bykowskiego trafiłem z rekomendacji kilku moich znajomych fotografów i nie zawiodłem się. Prawdziwy ekspert i rzemieślnik, przede wszystkim ceniący czas swoich klientów, w przeciwieństwie do innych serwisów, gdzie można trafić na lepszego lub gorszego serwisanta i nawet nierzadko na kogoś, kto na sprzęcie za kilka tys. się uczy (!!!). Szybko, sprawnie i rozsądne