Serwis sprzętu fotograficznego analogowego i cyfrowego

  • ul. Czerniakowska 71/110
    00-718 Warszawa
  • Godziny otwarcia
    Pon - Pt: 11.00 do 18.00
  • E-mail
    kontakt@naprawafoto.pl
Czyszczenie matryc

11 maja

Czyszczenie matryc

Zawsze i wszędzie polecam i będę polecać. Od lat do Panów Bykowskich noszę sprzęt. Czyszczenie matrycy na poczekaniu i dużo taniej niż w serwisie, bywało, że za naprawę dużo taniej niż gdzie indziej. Zawsze porządnie i uczciwie, zawsze kulturalnie. Dziękuję!

Czyszczenie matryc

17 Lut

Sprzęt fotograficzny

Na p. Bykowskiego trafiłem z rekomendacji kilku moich znajomych fotografów i nie zawiodłem się. Prawdziwy ekspert i rzemieślnik, przede wszystkim ceniący czas swoich klientów, w przeciwieństwie do innych serwisów, gdzie można trafić na lepszego lub gorszego serwisanta i nawet nierzadko na kogoś, kto na sprzęcie za kilka tys. się uczy (!!!). Szybko, sprawnie i rozsądne

Czyszczenie matryc

17 Lut

Serwis aparatów

Od wielu lat serwisuję sprzęt u Pana Bykowskiego. Jeszcze nigdy nie słyszałem ,że nie da się czegoś zrobić. Rzemieślnik najwyższych lotów aż żal ,że takich coraz mniej. Naprawdę godny polecenia zakład, profesjonalność w podejściu do człowieka i do sprzętu. Serdecznie polecam! Dziękuję Panie Witku!

Czyszczenie matryc

17 Lut

Naprawa sprzętu

Od wielu lat korzystam z umiejętności i doświadczenia Pana Witolda Bykowskiego w naprawie i serwisowaniu mojego sprzętu fotograficznego. Wielokrotnie udowadniał, że jest Mistrzem (sic! ) w swoim fachu . Nigdy nie zawiódł – rzetelna i kulturalna obsługa, wysoka jakość serwisu czyli…pewne zaplecze pracy fotografa. Polecam i rekomenduję z czystym przekonaniem. To jest Firma !